Janusz Szewczak: Zostawili po ośmiu latach absolutną, finansową ruinę!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKreowali się na geniuszy finansowych, którym najlepszym wyrazem był ten nasz sztukmistrz z Londynu, który prawie siedem lat prowadził resort finansów, czyli Jan Vincent Rostowski.

W sobotę i niedziele obserwowaliśmy te manifestacje uliczne. Najzabawniejsze, że ci obrońcy demokracji, którzy w sobotę maszerowali pod sztandarami partii opozycyjnych nie zauważyli w jakim stanie zostawione zostało państwo polskie obecnemu rządowi.

Polska wymaga gruntownych zmian, i to takich wielkich wyzwań. Straszą Polaków drugą Grecją, kiedy przez osiem lat fundnęli nam drugą Grecję jeżeli chodzi o zadłużenie zagraniczne.

Warto przypomnieć, że jeżeli chodzi o tzw. pozycję inwestycyjną netto, to Polska jest jednym z kilku najbardziej zadłużonych krajów na świecie wobec zagranicy.

Całość poniżej:

źródło: radiownet.pl

 

5 komentarzy do “Janusz Szewczak: Zostawili po ośmiu latach absolutną, finansową ruinę!!!

  1. Niestety przeciętny leming nic z tego nie rozumie i nawet nie chce słuchać. Mam nadzieję, że obecny rząd nie ulegnie żadnym naciskom i rozliczy wszystkich zdrajców.

  2. Jak zawsze merytoryczna i dogłębna analiza eksperta ekonomicznego Dr. Janusza Szewczaka w kontekście „Zielonej Wyspy:” jaką zostawili nam „obrońcy demokracji” z pod szyldu PO-PSL. Serdecznie polecam i pozdrawiam autora.

  3. 100% PRAWDY JAK RZAD NIE OPANUJE WROGIEJ PROPAGANDY SYNKOW RODZIN ZLODZIEJI I LUDZI BEDACYCH WROGAMI POLSKI MAJACYMI OPANOWANE SADOWNICTWO PROPAGANDE ADMINISTRACJE TO NALERZY SIE LCZYC ZE BEDZIE POWTORKA Z 1792 R KIEDY ZA DLUGI ZDRAJCA KROL I ZDRAJCY POSLOWIE ODDALI POLSKE W NIEWOLE A TO JUZ BLISKI KONIEC PRZY TYM ZADLUZENI TYLE ZE TERAZ TO POLACY BEDA SIE BRONIC I BEDZIE WOINA

Możliwość komentowania jest wyłączona.