„Kasandra”

Janusz Szewczak bywa postrzegany jako wieszcząca „Kasandra” polskiej ekonomii. Niestety, podobieństwo jest – już kilka przepowiedni się spełniło, a w dalszym ciągu nikt z rządzących nie chce słuchać.

więcej TUTAJ

6 komentarzy do “„Kasandra”

  1. Pan Janusz to po prostu mądry człowiek umiejący dość trafnie przewidzieć przyszłość finansów i gospodarki Polski!

  2. W Panu Doktorze Januszu Szewczaku widzimy unikalne połączenie męstwa z rozsądkiem razem z głęboką wiedzą. Widzę siłę i mądrość, a także troskę o Ojczyznę i po prostu dobre serce.

  3. Panie Szewczak , Pana uświadamianie społeczeństwa jest bezcenne . Społeczeństwo ogłupiane i manipulowane nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń ze strony banków. Mamy współczesne niewolnictwo ,które za pomocą rządzących doprowadza do upadku Polski i całej Europy. Piszę z Londynu i widzę co się tutaj dzieje, niby bogatrzy kraj ale przeciętni ludzie nigdy nie kupią domu . Nie są w stanie odłożyć na depozyt , a jak już kupią to do śmierci spłacają . Polityka wyzysku jest niewyobrażalna i konieczna jest edukacja społeczeństwa przed zagrożeniami . Przekręt z „frankiem” to można porównać do najazdu Szwedów . Zabiorą co tylko się da i jeszcze trzeba będzie spłacać . Jak bym pracował w kraju to już bym był zlicytowany . I dziwią się ,że ludzie wyjeżdżają …a własny nieRZĄD żyje jakby w innym świecie . Pozdrawiam z Anglii .

  4. Doktora Szewczaka blogi, komentarze, felietony, wystąpienia w kontekście realnych zagrożeń i potężnych nadużyć z bardzo ciekawą argumentacją i analizą. Takich patriotów i mądrych ludzi potrzebuje upodlona Ojczyzna i jej obywatel….Serdeczne pozdrowienia nadsyłma z dolnego Śląska.

komentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s