Janusz Szewczak: Będzie ok 100 powiadomień do prokuratury!

janusz-szewczak-sejmBędzie ok 100 powiadomień do prokuratury po audycie.  W dniu 14 maja 2016 r. Pani Cecylia Opiła przeprowadziła z posłem dr Januszem Szewczakiem wywiad dla polonijnej rozgłośni Radia 3ZZZ w Australii. Zapytany zaraz ogłoszonym audycie stanu poszczególnych ministerstw, poseł bardzo krytycznie odniósł się do ujawnionych szczegółów dotyczących rządów Platformy Obywatelskiej i PSL. Dr Szewczak podkreślił ogromna skalę marnotrawstwa dokonaną przez ostatnie lata jednak to co najbardziej go zbulwersowało to rozmiary inwigilacji.

Reklamy

2 komentarze do “Janusz Szewczak: Będzie ok 100 powiadomień do prokuratury!

  1. Samochod produkowany w Polsce o 6 razy nizszej placy jest sprzedawany po cenie zachodniej a wiec Polaka stac dopiero na stary 6 razy tanszy.
    Wolalbym nowy w cenie porownywalnej do poziomu placy a w sumie jakie nowe cudowne nieznane technologie powstaly przez te 25 lat??
    Widze Kopacz w Pendolino i mam podziwiac…… i to wmawianie, ze zachodowi Europy zalezy glownie na sprzedazy paliwozernego zlomu zamiast wspolpracy i sprzedazy nowych w sensownej cenie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.