LUBLIN: Spotkanie z Januszem Szewczakiem, sobota, g.17, KUL,

Szewczak-BanksterzyZapraszam wszystkich Państwa na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą SOBOTĘ, 21 maja o godz. 17.00 w auli im. Lecha Kaczyńskiego (sala 300) w Collegium Iuridicum KUL w Lublinie. Będzie można również nabyć moją najnowszą książkę „BANKSTERZY. Kulisy globalnej zmowy”.

Serdecznie zapraszam i dziękuję organizatorom czyli:

Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum
Klub Inteligencji Katolickiej w Lublinie
Klub „Gazety Polskiej” w Lublinie
Fundacja Rozwoju Polski Wschodniej

Reklamy

1 komentarz do “LUBLIN: Spotkanie z Januszem Szewczakiem, sobota, g.17, KUL,

 1. Niemieccy stratedzy ustalili, ze na repolonizacji bankow mozna niezle zarobic?
  Gospodarka na weglu moze byc zabojcza dla konkurencji.
  Tani wegiel z wlasnych zasobow umozliwia zysk z inwestycji w OZE a wiec jest ekologiczny, ekonomiczny, spoleczny i daje naped gospodarce a takze sile polityczna jednak zarzadzany przez madrych ludzi i stanowczy rzad.
  Ten wzor Polski DB bedzie przenosil na inne gospodarki – € powinno kosztowac 4 Zl i zacznie sie spadek cen, wzrost importu i reeksportu.
  chyba Pan Janusz ma dodatkowe zadanie.
  Chyba wszyscy sa ciekawi wnioskow – juz na tej stronie wpisy petrowcow sa w tresci, ze obnizka wartosci zlotego a wiec ratingi byly dla Polski b. korzystne.
  NRF uruchomilo zasoby wegla brunatnego a DB uroczyscie oglosil koniec problemow – w tle nieudanych inwestycji w OZE – „Sa udane i nie ma problemu”.
  Gdyby na Konferencji Klimatycznej utrzymanoby kary jak dla Tuska to szum bylby straszny, rzad nie pozbieralby sie po atakach Lewakow.
  Przeszlo cichutko, bo sluchali grzecznie i zajeli sie zastosowaniem – trzeba dodac, ze chyba w ten sposob podziekowali Pani premier.
  Warto podziwiac Pania premier i rzad i obserwowac ten proces dalej.
  Dlaczego?
  Kiedy DB w NRF bedzie pozyczac na inwestycje w Polsce i pomoze utworzyc polskie banki na tereni Niemiec???
  Dodam, ze tutaj byla taka moda przeciw rozrzutnosci PIS – teraz jest optymizm. Tu za Odra w ten sposob jest kilka mln zainteresowanych…. zyczliwych.
  Na powodzeniu programow moze zyskac kazdy w sensie zagranicznych programow socjalnych, glownie emerytalnych – o tym tez decyduje wartosc aktywow energetyki, budowlanki i DB:

  PAP – onetbiznes.
  Ekonomiści Deutsche Banku uważają, że polski złoty jest obecnie niedowartościowany o ok. 10 proc. Uważają, że fundamenty gospodarki są silne, a perspektywy – korzystne – podała agencja Bloomberg.

  Kurs eurozłotego w piątek o godzinie 16.20 wyniósł 4,4274 zł. W ciągu ostatniego tygodnia złoty osłabił się do euro o prawie 4 grosze.

  Zdaniem strategów Deutsche Banku, złoty jest „ekstremalnie tani” i niedowartościowany o ok. 10 proc.

  Ekonomiści DB utrzymali pozytywną perspektywę dla polskiej gospodarki po najsłabszych od 2 lat danych o kwartalnym wzroście PKB.

  13 maja GUS podał wstępny szacunek wzrostu PKB w I kw., zgodnie z którym PKB wzrósł o 3,0 proc. rdr oraz spadł o 0,1 proc. kdk.

  DB uważa, że perspektywy Polski są „silne”. Oceniają, że PKB w Polsce w latach 2016 i 2017 może wzrosnąć każdego roku o 3,5 proc.
  /wypada podziekowac oficjalnie – oni to lubia, nagroda za prace.
  Brak podziekowan bedzie przykry.

Możliwość komentowania jest wyłączona.