Janusz Szewczak – nr 3 na liście PiS w okręgu wyborczym nr 7

Janusz Szewczak kampania 2015 A2 v1 [MG]Lista Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym nr 7 obejmuje Chełm, Zamość i Białą Podlaską. Na trzecim miejscu znalazł się główny ekonomista SKOK Jan Szewczak (używane imię – Janusz).

Moje cele i priorytety
Polska jest tak silna, jak silna jest jej gospodarka. Doskonale wiedzą o tym zarówno politycy, jak i polskie rodziny, które doświadczają skutków błędnych często decyzji.

Przez ostatnie lata skutki te byty wręcz opłakane, a zamiast rozwoju gospodarczego i nowych miejsc pracy, mieliśmy do czynienia z pustymi obietnicami i usilną wyprzedażą rodzimego majątku. Nadszedł jednak czas, kiedy Nasza wspólna decyzja może zmienić tę sytuację i przywrócić Polakom poczucie dumy z silnej, zjednoczonej i bezpiecznej Ojczyzny.

Lubelszczyzna i Południowe Podlasie są tętniącym patriotyzmem sercem naszego kraju, zaś mieszkańcy tego regionu nieodmiennie wierzą, że nadejdzie lepsza przyszłość. Przyszłość, którą można zbudować odzyskując to, co polskie – to co tanio i głupio wyprzedano obcym, zapewniając polskim rodzinom pracę, godne warunki życia, sprawiedliwość i uczciwość w życiu publicznym.

Sygnały tych dobrych zmian już się pojawiają. Odczuwają już je mieszkańcy regionów Polski, które w parlamencie reprezentują ludzie kompetentni, pracowici i konsekwentni. Ludzie, którzy chcą budować lepszą przyszłość w zgodzie tradycją patriotyczną i wartościami katolickimi. Ludzie pracy, nie obietnic.

Abyśmy wszyscy mogli cieszyć się silną, bezpieczną Ojczyzną, normalnym państwem i godziwymi zarobkami, w tych wyborach musimy zwyciężyć. Dlatego proszę o Państwa głos.

Janusz Szewczak kampania 2015 DL v2 [MG]

kliknij, żeby powiększyć

Jan Szewczak
Prawnik, analityk gospodarczy, specjalista z zakresu finansów i prawa finansowego. Ekspert i doradca sejmowych komisji śledczych do spraw prywatyzacji PZU oraz prywatyzacji banków. Były pracownik naukowy i wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej. Publicysta ekonomiczny, komentator Telewizji Trwam i Radia Maryja, autor książek, publikacji i licznych opinii gospodarczych. Nieugięty przeciwnik szkodliwej dla Polski i Polaków wyprzedaży polskiego majątku narodowego, w tym zwłaszcza systemu bankowego. (zob. też „O mnie”)


Okręg nr 7 – PiS (obejmuje Chełm, Zamość i Białą Podlaską) :

 1. Beata Mazurek
 2. Sławomir Zawiślak
 3. Jan Szewczak
 4. Marcin Duszek
 5. Teresa Hałas
 6. Wiesław Holaczuk
 7. Maria Gmyz
 8. Piotr Olszówka
 9. Agata Borowiec
 10. Lucjan Cichosz
 11. Tomasz Zieliński
 12. Lech Szopiński
 13. Jerzy Szwaj
 14. Jakub Banaszek – PR JG.
 15. Barbara Barszczewska
 16. Robert Mazurek
 17. Halina Czarnecka
 18. Jerzy Kwiatkowski
 19. Anna Subocz-Chachuła
 20. Agnieszka Skubis- Rafalska
 21. Zdzisław Szwed
 22. Franciszek Kawa – SP
 23. Małgorzata Suszyńska
 24. Adam Abramowicz
Reklamy

2 komentarze do “Janusz Szewczak – nr 3 na liście PiS w okręgu wyborczym nr 7

 1. Prawidłowa decyzja Panie Januszu, tylko szkoda, że nie startuje Pan z listy dolnośląskiej, wówczas dostałby Pan poparcie zarówno moje jak i mojej rodziny. Myślę, że PIS będzie bogatszy o kolejnego posła, a zarazem eksperta. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.