W rządzie kompletny brak pomysłu na wyjście z dramatycznie trudnej sytuacji

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW rządzie widać wyraźnie kompletny brak pomysłu na wyjście z tej dramatycznie trudnej politycznie sytuacji

Rządząca ekipa jest jeszcze w ciągłym szoku po zwycięstwie Andrzeja Dudy. Pamiętamy, że miał przegrać w pierwszej turze, później miał przegrać w drugiej turze. 

Miał być plastikowy, miał nie mieć programu, potem okazało się, że ma program, przedstawiciele koalicji PO-PSL twierdzili, że nie ma pieniędzy, aby zrealizować ten program, a na pewno tych zobowiązań nie dotrzyma.

Teraz kiedy jest już konkretna zapowiedź dwóch projektów ustaw dotyczących kwoty wolnej od podatku, kiedy jest zapowiedź projektu ustawy o powrocie do obniżonego wieku emerytalnego, to właściwie brakuje już w tej chwili argumentów.

Widać wyraźnie kompletny brak pomysłu na wyjście z tej dramatycznie trudnej politycznie sytuacji ale przecież zasłużonej przez 8 lat bimbania, partaczenia najprostszych spraw, marnotrawstwa publicznych pieniędzy.

Myślę, że zamiast akcji „wszystkie ręce na pokład”, w rządzącym ugrupowaniu zobaczymy akcję „wszystkie szalupy na wodę i ratuj się kto może”.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania:

źródło: radiownet.pl

1 komentarz do “W rządzie kompletny brak pomysłu na wyjście z dramatycznie trudnej sytuacji

  1. Panie ! Panie przestań Pan biadolić ! Czy nie widzisz Pan,że rządowy brak pomysłu to właśnie pomysł ? Czego można się spodziewać po platformie odbytu ?

Możliwość komentowania jest wyłączona.