Ujawniamy kto stoi za prezydentem Dudą: sukces i nadzieja na bardziej sprawiedliwą Polskę

DUDA-FB

Fot. Profil Andrzeja Dudy na FB

Niemożliwe stało się możliwe, najwyraźniej Polacy zaczęli wyciągać wnioski z ostatnich ośmiu lat pogardy i zamiatania kolejnych afer pod dywan.

Najwyraźniej mają już dość koalicji PO-PSL, wykrzywionej z nienawiści twarzy red. naczelnego „GW” Adama Michnika straszącego dyktaturą  i innych pomagierów z tzw. łże-elit grożących średniowieczem. Polacy zaczęli patrzeć wreszcie na politykę przez pryzmat własnego portfela, coraz bardziej rozumieją, że „Zielona Wyspa” zamieniła się w Saharę.

Teraz nadchodzi czas naprawy Rzeczpospolitej, nie będzie łatwo, ale jest to absolutnie możliwe. Potężne lobby lichwiarsko-bankowe, zagraniczne sieci handlowe i niemieckie gazety niewątpliwie przecierają oczy ze zdumienia, tyle przecież zainwestowali w 8-letnie rządy PO-PSL. Teraz z pewnością rabunek polskiej „półkolonii” będzie utrudniony. TVP i TVN-24, Newsweek czy DGP nagle przestały się martwić skąd prezydent Andrzej Duda weźmie pieniądze na realizację swoich wyborczych obietnic.

Prawdziwe tsunami nadejdzie dopiero jesienią, ale już w sierpniu na jaw wyjdzie skala spustoszeń i nieprawości, jakich przez ostatnie lata dopuścili się ludzie PO-PSL. Wygaszanie Polski zostanie zatrzymane, a szanse na repolonizację struktur finansowych, ponowne uprzemysłowienie i nowe miejsca pracy dla młodych czas zacząć realizować. Zwycięstwo myślących po polsku, a zarazem profesjonalistów przyprawia ludzi pokroju A. Szejnfelda, J. Czapińskiego czy T. Lisa o palpitację serca, bo to dowód na to, że może być lepiej, mądrzej i bardziej sprawiedliwie.

Układ zamknięty pęka, a dzięki zwycięstwu A.Dudy miliony Polaków odzyskuje nadzieję na lepsze jutro. Nowy prezydent musi zbudować potężną intelektualnie Narodową Radę Rozwoju, ludzi z charakterem, praktyków i wybitnych teoretyków. Tego naprawiania Polski, bowiem będzie co nie miara, a kłód rzucanych pod nogi prezydentowi A.Dudzie, bez liku. Szansa na bezpieczne i dobre państwo już jest, trzeba ją tylko umiejętnie wykorzystać i jesienią pokazać rządzącym gest Kozakiewicza. Źli ludzie pomału tracą Polskę, zwykli Polacy zyskują nadzieję.

Pogarda wobec własnego narodu, mimo wszystko nie popłaca. Czas skończyć z ekonomiczną wojną prowadzoną od lat przeciwko Polakom i nowy prezydent Duda może to zapoczątkować.

za: wPolityce.pl

3 komentarze do “Ujawniamy kto stoi za prezydentem Dudą: sukces i nadzieja na bardziej sprawiedliwą Polskę

  1. Lepiej pozno niz wcale. Pytanie tylko dlaczego Polacy glosowali
    na PO i PSL. Trzeba uderzyc sie w piersi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.