„Wygaszanie Polski 1989 – 2015” – książka nieprzyjemna …

Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!

Wygaszanie Polski Okladka 3DNikt tak bardzo nie przyczynił się do zniszczenia obronności Polski w ostatnim 25-leciu jak uczynił to Bronisław Komorowski, najpierw jako wiceminister obrony narodowej, później wieloletni szef sejmowej komisji obrony, następnie jako szef tego resortu a obecnie jako zwierzchnik sił zbrojnych — powiedział Antonii Macierewicz podczas oficjalnej prezentacji książki „Wygaszanie Polski 1989 – 2015” wydawnictwa Biały Kruk. 

View original post 661 słów więcej

2 komentarze do “„Wygaszanie Polski 1989 – 2015” – książka nieprzyjemna …

  1. Do ludzi myślących drenuje nas PO i PIS na zasadzie dziel i rządź.PIS posiada SKOK-i a PO banki.PO uwala frankowiczów a PIS SKOK Wołomin – cisza nad trumną czyli ponad 780 poszkodowanych pozostawionych sobie, Kasa Krajowa nie wypłaci nadwyżek ponad BFG dla klientów SKOK Wołomin. Czarny scenariusz już się spełnił.Pytam gdzie jest kasa ludzi ciężko pracujących i odkładających pieniądze?Panie Januszu pan odpowiada za SKOK-i i według mnie to taki mały amber gold.

  2. Widać Osoba pisząca powyżej nie doczytała się, że KFN nic nie zrobił przez 3 lata aby ukrócić okradanie udziałowców w SKOK-Wołomin. KNF przejęła kontrolę nad SKOK-ami głosami koalicji PO-PSL i SLD zgodnie z ustawa opracowaną przez PO.

Możliwość komentowania jest wyłączona.