„Franka nie widzieli na oczy”. Milion polskich rodzin w pułapce!!Komentarz z kanału YT / bho24h:

Kluczowa sprawa dla ogromnej rzeszy Frankowiczów. Jak będzie ich przyszłość nie za rok dwa , ale za 20 – 30 lat.
Minister nawet nie wspomniał że ci pożyczkobiorcy nie wiedzą ile będą mieli do spłacenia PLN. Nie wspomniał że prawo polskie gwarantuje bankom pełną ściągalność kredytu, a nie tylko zabezpieczenia jak np w USA. Czyli zabierają Kowalskiemu nieruchomość.

Ta nieruchomość idzie do sprzedaży. Od aktualnej wartości kredytu bank odejmuje uzyskaną kwotę ze sprzedaży zaś pozostałość zalicza jako istniejący dług po stronie pożyczkobiorcy. Nie wszyscy wiedzą że nawet gdyby wyjechali do pracy poza Polskę, w większości krajów będą ich ścigały firmy windykacyjne.

5 komentarzy do “„Franka nie widzieli na oczy”. Milion polskich rodzin w pułapce!!

  1. Konkretna,zrozumiała i bez ogródek wypowiedź fachowca branży finansowej wskazuje zakałę ! Wszelkie inne wypowiedzi medialne to tylko próba ukrycia zwyrodnienia tego systemu w tym tego gówna politycznego PO,który dopuszczając do działań w Polsce zmasakrował ekonomicznie ten kraj !

  2. Kto brał kredyt walutowy ten ryzyko przekalkulował a jakby spadł kurs to kredytobiorcy zyskują przykład mojego przyjaciela bank udzielił mu kredyt w euro kurs wtedy wynosił 4,9 złotych a spłata 4,2zł.Jako podatnik nie mam zamiaru finansować głupotę ludzi którzy zaciągają kredyty moja złota zasada jak najdalej od wszelkich pożyczek.Proszę pamiętać że nie zawsze w życiu jest pewna praca i zdrowie.Tym którzy wpadli w sidła Banków i Skok-ów życzę jak najszybszej spłaty wszelkich zobowiązań i wtedy korzystać w pełni z życia.

  3. Panie Januszu, oglądałem wczoraj program na tvpinfo i w końcu zaczyna się otwierać oczy przeciętnemu Kowalskiemu, tę bablaninę finansowo-walutową, płynącą z ust tych wszystkich „kordianów”, którzy wymądrzają się jeden przed drugim, mamy dosyć. Zaorać
    ten cały syf i posiać zdrowe ziarno. Chciałbym żyć w normalnym kraju, w którym celem nadrzędnym jest obywatel a nie kolesie od partyjnych ław. BOZE CHROŃ POLSKĘ!

Możliwość komentowania jest wyłączona.