Książka Janusza Szewczaka: „Polska – kraj absurdów” – spotkania autorskie

TVSZEWCZAKSI

fot. M. Czutko

Czy jako naród straciliśmy już całkowicie zdrowy osąd i trzeźwość umysłu? Czy świat zwariował, czy też tylko my nie nadążamy za biegiem wydarzeń, za kombinacjami możnych, którzy dzięki pożytecznym idiotom i zwykłym płatnym zdrajcom ogrywają i okradają nas na całego, ku uciesze dyżurnych autorytetów ze studia TVN?

Gdzie tak naprawdę dziś jesteśmy jako naród,gospodarka i państwo? Jaka jest kondycja Polski i Polaków? Jaki jest bilans dokonań ostatniego 20-lecia. I wreszcie, jaka jest realna zasobność naszego państwowego skarbca?

Na te i inne pytania odpowiedzi szuka Janusz Szewczak w swej najnowszej książce.

Wytresowani przez media przestajemy zadawać pytania i rozumieć odpowiedzi. Byle był grill  i świąteczna wizyta w centrum handlowym. Taka Polska Kiepskich, szczęśliwych z ciepłej wody w kranie. System zniewolenia Polaków, tym razem przy pomocy karty kredytowej czy szwajcarskiego franka, powiódł się wręcz fantastycznie, nie były potrzebne żadne pancerne dywizje.

Stajemy się niewolnikami skorumpowanych błaznów i sprzedajnych oszustów w rolach medialnych wyroczni. Kłamcy z profesorskimi tytułami sączą z ekranów i gazet półprawdy o stanie naszego państwa. Paplanina TVN i „Gazety  Wyborczej” o sukcesie, wzroście gospodarczym i dobrobycie to istny cyrk na kółkach.

Dyktaturę ciemniaków zastąpiła dyktatura pieniądza i mediów. Bogaci, banki i spekulanci uwielbiają dług i czasy kryzysu, bo właśnie wtedy najlepiej łupi się zwykłych szaraczków, najtaniej przejmuje majątek i dorobek wielu pokoleń. Ten właśnie wariant ćwiczymy nad Wisłą.

Janusz Szewczak – główny ekonomista SKOK

za: stefczyk.info

12 września, godz. 18.00 w Empik Junior w Warszawie.

SZEWCZKSIAZKA

Zapraszamy Państwa na spotkanie autorskie Pana Janusza Szewczaka związane z promocją książki „Polska – kraj absurdu”.

Spotkanie odbędzie się 12 września 2013 r.  (czwartek) o godzinie 18.00 w Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122 w Warszawie.

 

Piątek, 13 września,  godz. 18:00 w Okęckiej Sali Widowiskowej

Wyjątkowe spotkanie z Januszem Szewczakiem, głównym ekonomistą SKOK !!!

Promocja najnowszej książki tego wybitnego ekonomisty pt ” Polska – krajem absurdów ”
Czy kryzys to już przeszłośc ?? Co z Polską gospodarką ? ”.

Okęcka Sala Widowiskowa ul 1-go sierpnia 36a, 
13 września,  godz. 18:00

Wstęp wolny
Spotkanie pod patronatem burmistrza dzielnicy Włochy m.st Warszawy Michała Wąsowicza.

https://www.facebook.com/events/159354347594663/

Reklamy

1 komentarz do “Książka Janusza Szewczaka: „Polska – kraj absurdów” – spotkania autorskie

  1. Staliśmy się niewolnikami skorumpowanych błaznów i sprzedajnych oszustów w rolach medialnych wyroczni ! Toniemy wręcz w gównie propagandy sukcesu !

Możliwość komentowania jest wyłączona.